{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Anasayfa : Kadın : Topuklu Ayakkabı
 • Kadın Topuklu Ayakkabı

  Kadın Topuklu Ayakkabı

  Topuklu ayakkabılar çok uzun yıllardır kadınların vazgeçilmez şıklık öğelerinden birisidir. Çok eski zamanlardan bu yana modası ve kullanım alanı hiç geçmeyen kadın topuklu ayakkabı modelleri günümüze gelene dek birçok farklı tasarım ve farklı tarzlarla her zaman hayatımızda olan ayakkabı çeşitlerinden birisidir.

  Geçmeyen Moda: Klasik Topuklu Ayakkabı

  Zamansız bir moda olan klasik topuklu ayakkabı modelleri arasında en sık kullanılan tarzlardan biri de stilettolardır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan stiletto ayakkabılar özel davetlerde ve toplantılarda sadeliği dikkat çekici kılan özelliktedir. Hatta gümüş topuklu ayakkabı modeli ile özel davetlerde ve gecelerde mükemmel bir şıklık sergileyebilirsiniz. Ayrıca ince, sivri ve yüksek topuk seçenekleri olan stilettoların yanı sıra günlük kullanıma daha elverişli olan daha kısa topuklu ayakkabılar da bulunmaktadır. Bu ve daha fazla seçeneğe ulaşabileceğiniz Derimod klasik topuklu ayakkabı modelleri ile siz de şıklığınızı göz kamaştırıcı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

  Dolgu Topuk Ayakkabılar

  Topuklu ayakkabıdan vazgeçemiyorsanız ama spor ayakkabı kadar konforlu ve rahat bir duruştan da olmak istemiyorsanız sizin için en ideali topuk dolgu topuk ayakkabılar olacaktır. İnce topuk ayakkabılar elbette çok şık ve feminen modeller olsalar da özellikle uzun saatler ayakta kalmanızı gerektiren ya da çok koşturmacalı bir gün içerisinde sizi biraz zorlayabilecektir. Bu noktada en büyük kurtarıcılar ise dolgu topuk ayakkabılardır. Derimod’un cıvıl cıvıl dolgu topuk tasarımları ve renkleri ile hem topuklu ayakkabı isteğinizden vazgeçmeyebilir hem de dilediğiniz kombini büyük bir şıklık ve konforla birlikte tamamlayabilirsiniz. Beyaz topuklu ayakkabı ya da siyah topuklu ayakkabı seçenekleri ile birçok kıyafetinizle harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

  Platform Topuk Ayakkabılar

  Platform topuklu ayakkabılar ise yine hem spor hem de topuklu ve uzun bir görünüm elde etmek isteyenlerin en büyük tercihi arasında yer alıyor. Bu modellerde topukla birlikte ayakkabının ön kısmı da havaya kaldırılmıştır ve bu özelliği ile müthiş bir kullanım rahatlığı ortaya çıkmıştır. Tasarımın en önemli özelliklerinden birisi ise yükün yalnızca parmaklara ve ayak tarak kemiğine binmemesidir. Ayakkabının ön kısmı da havaya kaldırılmış olduğu için yük eşit bir şekilde dağılmaktadır. Özellikle kısa etek ve elbiselerle, bol ve uzun paça pantolonlarla, maksi oy eteklerle muhteşem bir şıklık oluşturmaktadır.

  Adımlarınızda Şıklığınızı Gösterin

  Derimod topuklu ayakkabı modelleri içerisinde birbirinden güzel ve rengarenk tasarımlara kolaylıkla ulaşabilirisiniz. Özel davetlerde ve günlerde ya da günlük hayatınız içerisinde kullanabileceğiniz birbirinden farklı topuklu ayakkabı modelleri ile kıyafetlerinizi dilediğinizce tamamlayabilirsiniz. İdeal kombininiz ya da stiliniz her ne olursa olsun size uygun tasarımlara ulaşabileceğiniz Derimod topuklu ayakkabıları ile gündüz ofiste gece ise özel davetlerde adımlarınızı kendinize güvenle ve özgürce atabilirsiniz.

