{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Anasayfa : Kadın : Sandalet : Terlik
  • Kadın Terlik Modelleri

    Kadın Terlik Modelleri


    Kadın terlik modelleri özellikle yaz aylarının sıcağında gün boyu konforlu bir kullanım için sık sık tercih ediliyor. Kadınların beğenerek kullandığı terlikler ergonomik tasarımları ile olduğu kadar şık duruşları ile de ilgi çekiyor. Zengin model yelpazesi içerisinde kombinlerinizle uyumlu farklı modeller bulabilirsiniz. Kadın terlik modelleri içerisinde klasik tasarımların dışında modaya hareket kazandıran seçenekleri de bulabilirsiniz. Son yılların vazgeçilmezlerinden olan parmak arası terlikler de bunlardan biridir. Terlik seçiminde dahi estetiğe önem veren kadınların tercihlerini şekillendiren topuklu modeller içerisinde de model çeşitliliği dikkat çekiyor. Özellikle kalın topuklu terlik modelleri, çekici bir duruş kazandırırken kullanım bakımından da konforu ön planda tutmayı amaçlıyor. Topuklu modeller arasında dolgu topuk alternatiflerini de görebilirsiniz. Platform kalınlığının değişiklik göstermesi zevkleri farklı olan kadınlara, aynı koleksiyon içerisinde aradığını bulma imkanı veriyor. Şehir yaşamında ya da ofis ortamında kullanabileceğiniz zımbalı, işlemeli ve tokalı şık tasarımlar dışında gün içerisinde ya da tatilde kullanabileceğiniz topuk boyu kısa ve daha sade tasarımlar da koleksiyonda kendine yer buluyor. Derimod güvencesi ile üretilen modeller dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun yıllar kullanılabilir özelliğe sahip. Her bir modeli ile estetik görünümü desteklemeyi amaçlayan tasarımlar geniş bir renk yelpazesi ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Özgün ve zarif formları ile yaz aylarının kurtarıcısı olan terlikler her kadının yazlık tercihleri arasında bulunuyor.

    Zengin Model Seçeneği

    Deri kadın terlik modelleri yapısı gereği oldukça dayanıklıdır. Ayrıca ayakları koruyan bu terlikler gösterişli duruşları ile de klasik kombinlerinizin altında da kusursuz bir tamamlayıcı parça oluyor. Gün boyu ayakkabının içinde kalan ayaklarınızın dinlenmesini ve nefes almasını isterseniz evinizde de kaliteli terlikleri tercih etmelisiniz. Ev kullanımı için de kullanabileceğiniz modellerin içinde sadece deri malzeme ile tasarlanan terlikler değil süet malzeme kullanılarak zarafet kazandırılan terlikler de yer alıyor. Çabasız bir şıklığa sahip olmak isterseniz Derimod tarafından sizin için özenle hazırlanan terlik modellerini inceleyebilirsiniz. Taban dizaynından estetik küçük detaylarına kadar her bir model şıklığı ile ön plana çıkıyor. Siz de beğendiğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

