{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Anasayfa : Kadın : Çanta & Aksesuar : Sırt Çantası
 • Kadın Sırt Çanta

  Kadın Sırt Çanta


  Rahatlığı ile günün her anında rahatlık sağlayan kadın sırt çantaları kaliteli malzemeden üretilmeleri nedeni ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Sırt çantası modelleri, tasarımlar ve ebatları gereği ile çok yönlü bir kullanım alanı sağlarken ekstra bölmeleri ile de işlevsellikleri arttırılmış oluyor.

  Modaya Yön Veren Kadın Sırt Çantaları

  Deri kadın sırt çantası modelleri, spor tarza sahip olanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Özgün tasarımların yanı sıra yılın trend renklerinin de kullanıldığı koleksiyon ile kombinlerinizi daha rahat bir biçimde tamamlarsınız. Siyah, mavi, taba, bej ya da kırmızı gibi tek renk modellerin dışında uyumlu renklerin bir arada kullanıldığı renkli tasarımlar da mevcuttur. Zarif tasarımlara sahip sırt çantalarını, günlük hayatta tercih edebileceğiniz gibi modern bir dokunuşa sahip oldukları için iş hayatında da tercih edebilirsiniz. Fermuarlı modellerin yanı sıra ip büzgülü tasarımlar da alternatifler arasında yer alıyor. Tasarımlara hareket kazandırmak için kullanılmış olan zımba ya da boncuklar bulunan modellerde sportif özellikler bir kez daha ön plana çıkarılmıştır. Deri malzemeden üretilmiş olan çanta uzun süre yıpranmalara karşı dayanıklılık gösterir. Tercihleri ile fark yaratmak isteyenler için çanta kapaklarına işlenen kelebek ya da örümcek gibi motiflere sahip kadın sırt çantaları ile bulunduğunuz her ortamda dikkat çekebilirsiniz. Kişisel tercihlerinize ve stilinize göre farklı ebatlara sahip modeller de zengin ürün yelpazesinin içinde yer alıyor.

  Kadın Sırt Çantalarını Fonksiyonel Kullanım İmkanı

  Deri kadın sırt çantalar, tasarımları gereği çantanın yükünü omuzlara eşit bir biçimde dağıttığı için gün boyu konforlu bir kullanım avantajı sağlar. İç bölmelerinin yanı sıra yan ve ön kısma eklenmiş olan cepleri de modellerin pek çoğunda görmek mümkündür. Gösterişli bir modellerden yana tercihini kullanmak isteyenler için ise büyük çantalar da mevcuttur. Zengin ürün yelpazesi her zevke ve tercihe cevap verebilecek bir kapasiteye sahiptir. Siz de Derimod güvencesi ile üretilen sırt çantası modellerini inceleyerek zevkinize uygun bir tasarımın siparişini anında verebilirsiniz. Kol boyunu da kendinize göre ayarlayabileceğiniz bu ürünler konforlu bir kullanım özelliğinde olması nedeni ile gün boyu rahatça taşırsınız. Derimod kalitesi ile mutlaka tanışın.

