{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
 • Kadın Kemer

  Derimod Kadın Kemer

  Deri giyim sektörünün en önemli markalarından birisi olan Derimod, modern tasarımları ve kalitesi ile tüketiciler için bir numaralı deri firmalarından birisi durumundadır. Özenli el işçiliği ve kaliteli malzemeleri ile hazırlanan ürün koleksiyonları tarz sahibi tüm müşterilerinin beğenisini toplamaktadır.

  Stil Sahibi Kadınlar İçin Aksesuarların Önemi

  Kadın olsun erkek olsun stil sahibi herkes için aksesuarlar oldukça önemlidir. Özellikle de detaylara bu kadar önem veren kadınlar için aslında aksesuar farkını ortaya koymanın en iyi yoludur. Gerek aksesuarın işlevselliği gerekse doğru görünüm şık kombinler için olmazsa olmaz kriterlerdir. Bunun bilincine olan Derimod aksesuarlar konusunda da kadınlar için oldukça tarz ve şık ürünler ortaya çıkarmaktadır.

  Kemerlerin Kullanım Alanları

  Kombinlerinizin tamamlayıcısı olarak kadın kemerler, çok eski zamanlardan bu yana hep önemli bir aksesuar olagelmiştir. Kimi zaman bir pantolonla kimi zamansa elbiselerin üzerinde yalnızca görsel bir şölen yaratması amacıyla kullanılan kemerler çok farklı kullanım alanlarına sahiptir. Öyle ki, işlevsel olarak hiçbir önemi olmasa da jean pantolon üzerine yalnızca estetik bir dokunuş katmak için kullanılan kemerler sizi bambaşka bir havaya büründürebilir. Ya da bir elbise üzerinde kullanılan şık bir kadın kemer elbisenizi adeta baştan yaratabilir. Taşlı kemer modellerinin yanı sıra desenli kemer modelleri ile kıyafetiniz bambaşka bir atmosfere bürünebilir.

  Kadın Kemer Modelleri

  Tasarım dünyasının geldiği nokta günümüzde gerçekten inanılmaz. Eski zamanlarda kıyafetlerde aksesuarlarda görsellikten öte işlevsellik daha ön planda iken günümüzde her iki kriter de bir arada tutulabiliyor. Bu alanda kıyafet ve aksesuar tasarımlarında büyük bir isim haline gelen Derimod kadın kemer modelleri incelendiğinde bu iki kriterinde model alternatiflerine yansıdığı görülmektedir. Derimod kemer modelleri arasında karşılaşabileceğiniz modellerden bazıları şöyledir:

  • İnce kemer
  • Geniş kemer
  • Cüzdanlı ya da keseli kemer
  • Kuşgözü delikli kemer 
  • Elastik kemer 
  • Metal kemer 
  • Zımbalı kemer 
  • Metal tokalı kemer
  • Bel çantası kemer

  Farklı Kemer Tasarımları İle Gelen Şıklık

  Kemer tasarımları günümüzde yalnızca genel kullanım işlevi için üretilmemektedir. Bugün birçok kadın elbise modeli ya da pantolon modelleri kemer detayları ile öne çıkmakta ve kendini göstermektedir. Bu anlamda farklı kadın kemer tasarımları ile çok kolay bir şekilde fark yaratabilir basit bir kıyafet ya da kombini bir anda gözle görülür ve sıra dışı bir hale getirebilirsiniz.

  Kadın Kemer Fiyatları

  Derimod kadın kemer seçenekleri incelendiğinde her kıyafet ve her tarza yönelik kemerlerle karşılaşabilirsiniz. Zengin bir tasarım çeşitliliği bulunan Derimod kadın kemerleri oldukça uygun fiyatlarla vitrinlerde yerini almaktadır. Derimod kadın kemer fiyatları ve modelleri hakkında bilgi almak için Derimod mağazalarımızı ziyaret edebileceğiniz gibi sitemizden de seçiminizi yapabilirsiniz. Her kombine bir kemer bulundurmak durumunda değilsiniz, bir kemer ile birçok kıyafetinizi eşsiz tasarımlar haline getirmek sizin elinizde!

