{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Anasayfa : Kadın : Topuklu Ayakkabı : Kalın Topuk
 • Kalın Topuk Ayakkabı

  Kalın Topuk Ayakkabı


  Kalın topuklu ayakkabı modelleri, kombinleri farklı bir havaya büründürme gücüne sahip parçalar arasında yer alıyor. Yüksek topuklu olmasına rağmen topuk yapısının kalın olması şıklığın yanı sıra konforu da sağlıyor. Kadınların vazgeçilmez tutkuları arasında bulunan kalın topuklu ayakkabılar ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sizlere sunmak için tasarlanıyor.

  Zevkli ve Konforlu Tasarımlar

  Kalın topuk ayakkabı çeşitleri, konforlu bir yürüyüş imkanı sağlarken zarafeti de beraberinde sunuyor. Kalem etekler ile kombinleyebileceğiniz kalın topuklu ayakkabıları dilerseniz kumaş pantolonlar ile de kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra spor fakat estetik bir duruş yakalamak isterseniz dar paça slim kotlar ile de tercih edebilirsiniz. Modayı her daim yakından takip eden kadınlar, casual stile ait olan özellikleri giyim tarzlarında sık sık kullanıyor. Kalın ve yüksek topuklu modeller de bu tarzı tamamlayacak elegan bir hava kazandırıyor. Zengin model seçeneklerinin yanı sıra kalitesi ile de dikkatleri üzerine çeken ayakkabılar bahar ayları başta olmak üzere yaz aylarının da en çok tercih edilen tasarımları içerisinde kendine her daim yer buluyor. Günlük kullanım ve şıklık arasında bulunan dengeyi korumak isterseniz siz de kalın topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Estetik detayları ile zengin bir duruş sergileyen ayakkabılar ile yılın değişen trendlerine uyum sağlama imkanı elde edebilirsiniz. Pek çok ortamda kurtarıcı niteliği sunan kalın topuklu ayakkabı modellerini Derimod kalitesi ile temin edebilirsiniz.

  Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

  Topuklu ayakkabı modelleri, özgün bir tarz yakalamanıza olanak tanırken kurtarıcı olarak da gardroplarınızın aranan modelleri içinde yerini her zaman korumaya aday. Modern tarz ile klasik stili bir arada bulunduran kalın topuklu modeller, günlük yaşamın ve iş hayatının yoğunluğu içinde gün boyu canlı kalmanıza yardımcı oluyor. Süetin estetik yapısından yararlanılarak da elde edilen modeller burun kısmının açık bırakılması ile yaz aylarında farklı bir trend yakalama olanağı tanıyor. Smart ve özgün tasarımları ile zevkli modeller oluşturarak gün içinde farklı ortamlarda kullanabileceğiniz seçenekler sizlerin beğenisine sunuluyor. Giyim tarzınızı dinamik detaylar ile canlandırmak isterseniz farklı renklere sahip olan Derimod ayakkabılara hemen göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli hemen sipariş edin!

