{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
Anasayfa : Kadın : Günlük Ayakkabı
 • Kadın Günlük Ayakkabı

  Kadın Günlük Ayakkabı


  İş ve sosyal hayatın her alanında yer alan kadınlar günlük hayatlarındaki koşturmacalar arasında doğal olarak öncelikle ayakkabılarını önemsemektedirler. Şıklıklarından ve estetikten taviz vermek istemezken ayaklarının konforunu da önemseyen kadınların en büyük yardımcısı ise rahat ve kullanışlı günlük ayakkabılardır.

  Hayatın Tadını Çıkarın

  Kadın günlük ayakkabı modelleri sayesinde iş yaşantısının koşturmacasının yanı sıra, alışverişe, okula ya da arkadaşlarla eğlenmeye giderken de hızınızı kesmeden günün tadını çıkarabilirsiniz. Ne şıklığınızdan ne de konforunuzdan vazgeçmek zorunda kalmayacağınız birbirinden güzel ve farklı tasarımları ile Derimod günlük ayakkabı modelleri sayesinde hayat sizi bekliyor!

  Ayağınızın Rahatlığı Gününüzü Kurtarsın

  Günlük hayat içerisindeki koşturmaca arasında birbirinden farklı birçok yoldan geçmek durumunda kalabiliriz. Ve özellikle düzgün olmayan kaldırımlar ya da sokaklar ayak sağlığımız için ciddi bir tehlike oluşturur. Ya da eğer uzun saatler dışarıda ya da işte olacağımız zamanlarda ayağı çok sıkan ayakkabılar bütün günümüzü mahvetmeye yeter de artar. İşte böylesi günler için daha çok tercih edilen rahat ve esnek ayakkabılar neredeyse günümüzü kurtarırlar. İşte bu ayakkabılar kalitesi ve konforunun yanı sıra şıklığıyla da sizi tamamlayacak olan Derimod günlük ayakkabılardır.

  Derimod’da Rengarenk Konfor

  2019 günlük ayakkabı modelleri ile bu yıl da her alanda şıklığınızı ve konforunuzu yanınıza alabileceksiniz. Hemen her kıyafetinizin altına uyum sağlayabilecek olan siyah günlük ayakkabı modelleriyle birlikte özellikle yaz günlerinde şort, mini etek ve keten pantolonlarla müthiş bir uyum yakalayan beyaz günlük ayakkabı modellerinin yanı sıra daha birçok renk ve modeli Derimod’da bulabilirsiniz.

  Rahatlık ve Şıklık

  Ayakkabı seçimi yaparken hemen herkes ayakkabının şıklığı, rengi ve modelini incelerken bir yandan da mutlaka ayaklarının rahat olup olmayacağını değerlendirir. Gün boyu tüm bedenimizin yükünü taşıyan ayaklarımızın sağlığını koruyabilmek için daha hafif, daha esnek ve tabanı ile de yormayan ayakkabılar tercih ederiz. Özellikle de gün içerisinde çok hareketli olmamız gereken durumlar olduğunda bir yerden bir yere giderken daha konforlu ve daha hızlı olmamızı sağlayan ayakkabılar seçeriz. Bu noktada rahatlıkları ve şıklıkları ile ön plana çıkan günlük ayakkabılar için siz de Derimod’un harika tasarımlarına mutlaka göz atın!

  Derimod’da Tasarım Şenliği

  Şık olmak yalnızca topuklu ayakkabı giymek demek değildir. Önemli olan kendinizi rahat hissettiğiniz bir ayakkabı ile kıyafetinizle uyumlu bir kombin yakalamış olmanızdır. Günlük ayakkabı modelleri ile adeta bir tasarım şenliği yakalayan Derimod ile aradığınız bu uyumu kolaylıkla yakalayabilirisiniz. Uzun yıllardır sektörün önde gelen markalarından birisi olan Derimod farklı tasarımları ve renkleri ile bugün birçok modele ulaşabileceğiniz doğru adres. Siz de adeta tasarım şenliği olan farklı renklerin ve modellerin bulunduğu Derimod modellerini mutlaka inceleyin. Daha özgür ve daha hızlı adımlarla günü kaçırmayın…

