{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0

Eldiven

 • Kadın Eldiven

  Deri eldiven, stilinize çekici bir dokunuş sağlayan feminen parçalar arasındadır. Bir yandan ellerinizi soğuktan korurken diğer yandan tarzınızı daha iyi yansıtmanıza olanak tanır. Hem pratik hem de zarif olan bu aksesuarlara dolabınızda yer vermeniz, zamansız bir parçaya sahip olmanız anlamına gelir. Soğuk havalarda kurtarıcınız olan şık kadın eldivenleri, isterseniz şehir hayatında kullanabilir isterseniz de kar tatili bavulunuza ekleyerek her daim çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz.


  Kadın Eldiven Modelleri


  Arzuladığınız stile ulaşmanız için sadece doğru kıyafetleri bir arada kullanmak yetersiz kalır. Kıyafetlerinizi tamamlayacak aksesuarları kullanmak daha bütünlüklü bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Aksesuarlar ufak olsa da yarattıkları fark büyük olabilir. Deri eldiven kadın giyim koleksiyonu konusunda vazgeçilmez ve ikonik aksesuarlar arasında yer alır. Siz de aradığınız kadın eldiven çeşidine Derimod’un sunduğu şık ve kaliteli seçenekler arasından ulaşabilirsiniz.


  Kürklü Deri Eldiven Çeşitleri


  Kürklü deri eldivenler, kadınsılığı iddialı bir şekilde yansıtan aksesuarlar arasındadır. Hakiki deri olmaları sayesinde, soğuk havalarda ellerinizin üşümesini ve cildinizin kurumasını önler. Kürklü deri eldivenleri, özellikle kalın kaşe kabanlarla kullanarak son derece çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kürklü deri eldivenler, sıradan bir dış giyim parçasını baştan aşağı değiştirme gücüne sahiptir. Siz de kıyafetlerinizle uyumuna göre düz deri modelleri ya da kıvrımlı olan seçenekleri tercih edebilirsiniz.


  Düğmeli Eldiven Stilleri


  Düğmeli deri eldivenler, üzerlerinde yer alan dekoratif düğmeler sayesinde yalın ve zarif bir stile olanak sağlar. Kullanılan düğmeler tamamen dekoratif olabileceği gibi, işlevsel bir amaca da hizmet edebilir. Örneğin, kısa deri eldivenlerin bileğe oturması için alt kısımlarında ufak bir düğme ve ilik bulunur. Bazı eldivenlerdeyse bileğin yanına denk gelen dekoratif düğmeler sıralanır.


  Pamuk Astarlı Deri Eldiven Modelleri


  Pamuk astar, deri eldivenin içine yerleştirilerek eldivenin daha sıcak bir ortam sağlamasına olanak tanır. İnce bir deriden hazırlanan kadın eldiven kullanıyor olsanız bile, pamuk astar sayesinde konforlu ve rahat hareket edebilirsiniz. Kalın modellerden hoşlanmayanlar için, pamuk astarlı deri kadın eldiven çeşitleri son derece kullanışlıdır. Bu modelleri ceketler ile bir arada kullanarak ilgi çekici bir tarz yaratabilirsiniz.


  Parmaksız Eldiven Çeşitleri


  Kullandığınız eldivenlerle daha modern bir görünüm yakalamak istiyorsanız, parmaksız kadın deri eldiven çeşitleri sizin için kullanışlı olacaktır. Siyah biker deri ceket modelleri ile parmaksız eldivenleri kombinleyerek spor ve çekici bir stile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda parmaklarınız bu eldivenlerde özgür kalacağı için, telefon ya da tablet gibi elektronik eşyalarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eldivenlerinizi sürekli takıp çıkarmak istemiyorsanız, parmaksız deri eldivenler uygun alternatiflerdir.


  Uzun Deri Kadın Eldiven Türleri


  Uzun deri eldivenler, dirseğinize kadar uzanır ve size sofistike bir görünüm sağlar. Şık akşam yemeklerinde ya da davetlerde, elbiselerinizi uzun deri eldivenler ile tamamlayarak daha feminen bir görünüm elde edebilirsiniz. Canlı renklerde uzun eldivenleri tercih ederek sade ve şık kıyafetinizde istediğiniz rengi ön plana çıkarabilirsiniz.


  Deri Kadın Eldiven Konusunda Bilmeniz Gerekenler


  Deri eldiven alırken veya kullanırken aklınızda bulundurmanız gereken bazı unsurlar vardır. Bunları dikkate alırsanız, dolabınızda eskimeden kullanacağınız zamansız bir aksesuar elde edebilirsiniz.


  ·        Hakiki derinin elinize uyum sağlaması zaman alır. Eğer ilk aşamada elinizi biraz sıktıysa eldiveni kullandıkça bu durum değişecektir.


  ·        Deri eldivenlerde zamanla, sıcak ve nemden dolayı bakteri birikebilir. Onları havalandırmak önemlidir.


  ·        Eldivenlerinizi elbise kurutucusunda kurutmak derinin çatlamasına neden olabilir.


  ·        Deri eldivenleri ıslak yüzeylerle sık sık temas ettirdiğinizde derinin rengi değişebilir.


  Deri Eldiven Nasıl Kombinlenir?


  ·        Deri eldivenleri en uygun şekilde kombinlemeniz için birkaç yol bulunur. Bunlardan ilki, onları kışlık mont ya da ceketlerle bir arada kullanmaktır. Kısa kollu ve pelerinli paltolar, eldiveni tamamen ortaya çıkarır ve özenli detaylarını görünür kılar. Eğer paltonuzun kolları uzunsa onları dirseğinize doğru iterek eldiveninizin görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Daha sofistike bir görünüm için ise deri eldiven taktığınızda paltonuzu omuzlarınıza alabilirsiniz.


  ·        Deri eldivenleri zarif elbiselerle beraber kullanarak çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Deri, elbisenize farklı bir doku ekleyerek daha derin bir katmana sahip olmasına olanak tanır. Tümüyle siyah renkten oluşan bir kombin sizi ince ve alımlı gösterir. Biraz daha cesur bir tercih yapmak istiyorsanız, beyaz gelinliğinizle beraber bir çift siyah uzun deri eldiveni kombinleyebilirsiniz.


  Deri Eldiven Nasıl Temizlenir?


  Uzun seneler boyunca eldivenlerinizi güvenle kullanabilmek için onları düzenli aralıklarla temizlemeniz önemlidir. Açık renkli eldivenler, koyu kahverengi veya siyah eldivenlere göre çok daha çabuk kirlenir. Ancak onları çamaşır makinesine atmak ya da özensiz bir şekilde temizlemek zarar görmelerine sebep olabilir. Deri eldivenlerinizi temizlemek için bu adımları izleyebilirsiniz:


  İlk olarak, nemli bir kağıt havluyla, küçük bir parça sabunu köpürterek işe başlayabilirsiniz. Sonrasında, eldiveni elinize geçirip kirli olan kısımları bu kağıt havluyla temizleyebilirsiniz. Bu aşamanın ardından birkaç dakika beklemeniz gerekir. En sonunda da sabunu temizlemek için nemli bir kağıt havlu kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli detay, deri eldivenin kendi kendine kurumasını sağlamaktır. Aksi halde deri yıpranabilir ve kadın eldiven boyutunda değişiklik olabilir.


  Giyim tarzınızı şık aksesuarlarla çeşitlendirmek istiyorsanız, deri kadın eldiven modelleri sizin için son derece uygun alternatiflerdir. İsterseniz kürklü isterseniz düğmeli modelleri tercih ederek paltolarınızla zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Uzun deri eldivenleri elbiselerinizle beraber kullanarak özel günlerde tarzınızla fark yaratabilirsiniz. Aradığınız kadın deri eldiven modellerine, Derimod’un sunduğu geniş ürün yelpazesi içinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zamansız ve şık bir aksesuar arayışındaysanız, deri eldivenler kesinlikle değerlendirmeniz gereken parçalardır. Hiç beklemeden stilinizi tamamlayacak bu aksesuarlara Derimod kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.


{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }