{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Anasayfa : Kadın : Sandalet : Düz Sandalet
 • Kadın Düz Sandalet

  Kadın Düz Sandalet


  Yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasında bulunan sandaletler göz kamaştıran tarzları ve rahatlıkları ile Derimod'da. Sandalet çeşitleri arasında her kadının kendisine uygun bir model bulması mümkün. İster spor ister şık, gece ya da gündüz fark etmeksizin yaz kombinleri düz sandaletler ile tamamlanıyor.

  Deri Düz Sandaletin Asaleti

  Deri sandaletler yaz sıcaklarında kadınların stillerinden ödün vermeden güzel görünmelerini sağlar. Düz sandaletler ile özellikle tatil bölgelerinin kumlarında dolaşma özgürlüğüne kavuşulur. Sandaletlerin üst detayları sayesinde her zevke göre bir model bulunabilir. Üzeri çiçekli ve pırıltılı modeller gece elbiselerini tamamlamak için birebirdir. Gündüz ise daha sade modeller ile şıklık yarışına katılmak mümkündür. Bir kadının yaşamında ayakkabılar önemli bir yer tutar. Kıyafet ne kadar güzel olursa olsun ayaklardaki kötü ve kalitesiz bir görüntü bütün uğraşı boşa çıkartır. Sandaletlerin üretiminde kullanılan deri ne kadar kaliteli olursa sandaletin dayanıklılığı da o oranda artar. Derimod, yenilikçi bakış açısı ve kaliteden ödün vermeyen tavrıyla sandaletleri için en uygun deriyi kullanır. Derilerin işlenme aşamasına ise ekstra özen gösterilir. Her detayın kusursuz olması sağlanır. Abiyelere uygun olan taşlı sandaletler, espadril sandaletler, daha sade modeller düz sandaletlerin çeşidini artırır. Siyahlardan mavilere kadar uzanan geniş bir renk yelpazesi vardır. Yılın moda renkleri sandaletlere kusursuz bir şekilde yansıtılır.

  Şıklığı Yakalamak İçin

  Doğal bir ürün olan deri aynı zamanda birçok malzemeye göre daha sağlıklıdır. Ayakkabılara ise farklı bir hava katar. Yazın kıpır kıpır havasını ayaklarınıza getirecek deri sandalet modelleri arasından tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. İster bir elbisenin altında, ister otantik bir şalvarın altında hatta kot pantolonlar ile birlikte bu sandaletleri kullanabilirsiniz. Mini etekler ile gladyatör modeller kombinlenebilir. Deri modasına yön veren bir markanın sandaletleri ile kendinizi daha güzel hissedebilirsiniz. Zarif çizgileriyle düz sandaletler yürüme konforunu da maksimum seviyede tutar. Hava alan ayaklar yaz sıcağının olumsuzluklarından etkilenmezler. Türkiye'nin en kaliteli deri ürün üreticisi Derimod farkını yaşamak için sandalet modellerine hemen göz atın.

