{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
Anasayfa : Kadın : Günlük Ayakkabı : Derimod Zero
 • Derimod Zero Koleksiyonu

  Derimod Zero Koleksiyonu


  Derimod kadın sneaker ayakkabı modelleri rahat kullanımın yanı sıra şık detayları ile de spor giyim tarzına hava katmayı amaçlıyor. Günü her daim enerjik tamamlamak isteyen kadınların tercihi olan sneaker spor ayakkabı modelleri, renk çeşitliliği ile de geniş bir yelpazeye sahiptir.

  Şık ve Rahat Tasarımlar

  Derimod zero modelleri, klasiğin dışında bir stile hitap ederken özellikle bağcıklı modellerde zaman zaman kurdele kullanılmıştır. Böylece tasarıma zarif bir dokunuş ile hava kazandırılmış oluyor. Ahenkli yapısına topuk boylarındaki fark eşlik ederken sneaker ayakkabı koleksiyonu herkes için çekici bir modeli barındırıyor. Kalitesi ile de adından sıkça söz ettiren Derimod zero koleksiyonu dayanıklı bir yapıdadır. Beyaz ve siyah renklerin dışında mavi, yeşil kırmızı, taba ve krem tonları da bulabileceğiniz koleksiyon ile yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Seçimleri ile bulunduğunuz her ortamda fark yaratmak isteyenlerin yegane tercihi olan Derimod ayakkabılara sahip olmak artık her zamankinden daha da kolay. Ürün grubunu inceleyerek beğendiğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz. Derimod zero sneaker ayakkabı modelleri, spor tasarımları ile göz doldurmanın yanı sıra detaylarındaki farklılıklar nedeni ile de günlük kullanım için kurtarıcı nitelik taşıyor. Gün içerisinde kombinleriniz ile konforu sağlamanın dışında kıyafetlerinize dinamizm katmak isterseniz sneaker modeller, tam da size göre. Canlı renk seçenekleri ile bahar aylarına olduğu gibi yaz aylarına da maksimum bir enerji katmayı amaçlayan sneaker zero ayakkabılar son dönemlerin gözde tasarımları arasında bulunuyor. Yılın modasına her daim ayak uydurmak isteyenler zero ayakkabı çeşitleri ile sadece pantolonları değil etek ya da elbiseleri de tamamlayabilir. Yaz aylarının bunaltıcı sıcağında hareket imkanını maksimize etmek isterseniz şort ya da bermuda modeller ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni trende ayak uydurmak için bağcıklı modellerin dışında bağcıksız tasarımlar da ilgi çekiyor. Neşeli detayları ile popüleritesini her geçen gün arttıran tasarımlar sadece günlük kullanım için değil özel günler için de tercih ediliyor. Özellikle yarı casual bir giyim tarzına sahip olan kadınlar ayakkabı seçimlerini sneaker modellerden yana kullanıyor.

  Herkese Uygun Bir Model

  Derimod zero modelleri, klasiğin dışında bir stile hitap ederken özellikle bağcıklı modellerde zaman zaman kurdele kullanılmıştır. Böylece tasarıma zarif bir dokunuş ile hava kazandırılmış oluyor. Ahenkli yapısına topuk boylarındaki fark eşlik ederken sneaker ayakkabı koleksiyonu herkes için çekici bir modeli barındırıyor. Kalitesi ile de adından sıkça söz ettiren Derimod zero koleksiyonu dayanıklı bir yapıdadır. Beyaz ve siyah renklerin dışında mavi, yeşil kırmızı, taba ve krem tonları da bulabileceğiniz koleksiyon ile yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Seçimleri ile bulunduğunuz her ortamda fark yaratmak isteyenlerin yegane tercihi olan Derimod günlük ayakkabılara sahip olmak artık her zamankinden daha da kolay. Ürün grubunu inceleyerek beğendiğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

