{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
 • Kadın Deri Mont Modelleri


  Deri giyimde Türkiye’nin bir numarası olan Derimod, kalitesi ve özgün tasarımları ile dikkat çeken markaların başında gelmektedir. Kaliteli işçiliği ve kaliteli malzemelerinin yanı sıra oldukça modern çizgilerden oluşan tasarımları ile Derimod, kadın deri ceket modasında birbirinden farklı kadın deri mont modelleri sunmaktadır.

  Dilediğiniz Kıyafetle Uyum Sağlayabilen Deri Montlar

  Havaların serinlemeye başlaması ile birlikte gardıropların vazgeçilmez parçalarından birisi olan deri montlar, hem özel günler ve davetler için hem de gündelik kullanım için oldukça ideal ve stil bir dış giyim ürünüdür. Kendi başın bile iddialı bir giyim ürünü olan deri montlar ayrıca uyumlu aksesuarlar ve kıyafetlerle kombinlendiğinde çok tarz ve şık bir görünüm oluşturmaktadır. Gerek etek ve elbiselerle gerek jean pantolonlarla kombinleyebileceğiniz kadın deri mont modelleri size iddialı bir havanın yanı sıra feminen bir hava da katacaktır.

  Kadın Deri Montlarda Kombin Özgürlüğü

  Soğuk kış aylarında kürk detaylı ya da kapüşonlu seçenekleri ile de alternatif oluşturan kadın deri mont modelleri hem soğuktan korunmanızı hem de kış aylarında dahi tarzınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Montunuza uygun farklı renk ve modellerde şapka, bere ve atkı gibi kışlık aksesuarlarınızla oldukça havalı ve stil bir tarz elde edebileceğiniz deri montlarla kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

  Deri Mont Modası İle Özgür Giyim

  Deri montlar her zaman özgür bir stili temsil etmişlerdir. Bugün de spor giyinmeyi ve özgür bir stil yaratmayı sevenlerin baş tercihlerinden birisidir. Ancak günümüzde özgür ve rahat giyim stili diğer birçok stili etkilemiş ve deri mont modelleri de bundan etkilenmiştir. Örneğin daha önceleri sıklıkla siyah deri mont modelleri vitrinlerde yerini alırken günümüzde uzun deri mont modelleri gibi farklılık yaratan çizgiler de deri sevenlerin kullandığı ürünler arasında yerini almaktadır.

  Deri Montların Temizliği

  Özellikle hakiki deri mont kullanan birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi ise montlarının nasıl temizlenebileceği konusudur. Derimod kadın deri mont modelleri için tavsiye ettiğimiz temizlik ve bakım yöntemleri deri ürünün cinsine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için ürününüzün temizliği ve bakımı hakkında bilgi almak için mağazalarımıza danışabilirsiniz.

  Deri Mont Fiyatlarında Derimod Kampanyaları

  Derimod vitrinlerinde gideceğiniz yerin konseptine ya da giyeceğiniz kıyafetin tarzına göre çok sayıda tamamlayıcı deri mont modeli ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşmaya giderken, iş yerinde ya da özel davetlerde farklı farklı tarzlarda deri mont tercihleriniz olabilir. Bu tarzların hepsine uygun olarak kullanabileceğiniz deri mont modellerine Derimod’da oldukça uygun deri mont fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Derimod fiyat kampanyaları ile istediğiniz birçok modele uygun fiyatlarla sahip olmak için siz de keşfetmeye başlayın!

