{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0

Bootie

 • Kadın Bootie

  Bootie bot modelleri, kadın giyiminin olmazsa olmazları arasında yer alır. Sivri uçlu bootie'lerden yuvarlak burunlu kadın bootie bot çeşitlerine, kısa bilekli modellerden uzun bilekli bootie botlara, deri bootie çeşitlerinden süet olanlara kadar birçok farklı modelde bootie'ye ulaşabilirsiniz. Aradığınız model ne olursa olsun, Derimod sizin için sayısız kadın bootie modelini bir araya getirir. Siz de istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru bootie seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz.


  Şık Kadın Bootie Modelleri


  En doğru kombini yakalayabilmeniz için, dolabınızda birden fazla bootie çeşidine yer vermek akıllıca olacaktır. Rengine, tasarım şekline ve kullanılan materyale göre pek çok ürün çeşidine ulaşabilirsiniz. Tek bir bootie modelini, her kıyafetinizle uyarlamak zor bir iştir. Skinny kotlar, bol pantolonlar, elbiseler ve eteklerle kombinlemek için farklı tasarıma sahip modeller işinizi kolaylaştırır.


  Bilek Uzunluklarına Göre Bootie Çeşitleri


  Bootie’ler bilek uzunluklarına göre kısa, uzun ve orta boy şeklinde sınıflandırılabilir. Uzun bilekli bootie'ler, ayak bileğinizin daha üst kısmında konumlanır. Bu tarz kadın bootie çeşitlerini mom jean ya da boyfriend kalıbındaki daha bol pantolonlarla kolaylıkla bir arada kullanabilirsiniz. Ancak bu modeller, dar kalıpta kot pantolonlar ile giyilmemeli. Orta boy bootie modelleri, hem dar hem de bol pantolonlarla kombinlenebilen kurtarıcı parçalar arasında yer alır. Kısa bootie çeşitleri ise bileğinize kadar uzanan dar pantolonlar ile kullanıldığında şık bir görünüm oluşmasını sağlar.


  Bilek Sarışına Göre Bootie Modelleri


  Bootie’ler arasında bilek sarışa göre farklılık gösteren kadın bootie modellerini bulabilirsiniz. Bazı bootie'ler bileğinizi sıkıca sararak tıpkı bir çorap gibi ayağınıza oturur. Diğerleri ise daha bol ya da orta seviye bollukta olabilir. Kullanacağınız bol pantolonlarda, zıtlık yarattığı için bileği saran bootie'ler daha kullanışlıdır. Skinny kot pantolon giyiyorsanız, bunları bol ya da orta bolluğa sahip bootie çeşitleri ile kombinleyebilirsiniz.


  Kullanılan Materyale Göre Bootie Türleri


  Bootie modellerini araştırırken deri, süet ve kumaştan üretilen bootie çeşitlerini bulabilirsiniz. Eğer daha rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız süet olan bootie'leri tercih edebilirsiniz. Katıldığınız özel etkinliklerde, şık ve özenli kombininizi deri bootie'ler ile beraber tamamlayarak sofistike bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kumaş bootie'ler ise çorap görünümleri sayesinde rahatlığınızı ön plana çıkarır.


  Bootie Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


  Doğru bootie’yi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur. İlk olarak tarzınıza göz atarak doğru seçimi yapabilirsiniz. Hangi kıyafetleri giymeyi seviyorsunuz ve halihazırda dolabınızda neler yer alıyor? Bu soruların cevabı, bootie seçiminizi şekillendirebilir. Sonrasında bu özelliklere dikkat etmeniz size avantaj sağlar:


  ·        Rahatlığınıza düşkünseniz düz bootie çeşitleri ile daha konforlu bir şekilde hareket edebilirsiniz. Ancak daha resmi ve şık ortamlarda topuklu kadın bootie modellerini kullanarak fark yaratabilirsiniz.


  ·        Yaratmak istediğiniz görünüme bağlı olarak farklı taban tarzlarına sahip bootie'leri tercih edebilirsiniz. Daha zarif stil elde etmek istiyorsanız ince tabanlı kadın bootie çeşitlerini kullanabilirsiniz. Sportif ve rahat bir yaşam tarzından yanaysanız, kalın ve kauçuk tabanlı bootie'ler ile rustik bir görünüme kavuşabilirsiniz.


  ·        Dolabınızda sayısız bootie çeşidi yer alıyorsa daha cesur davranmak sizin hakkınız. Bu noktada hayvan desenli ya da pullu payetli bootie'leri tercih ederek ufak parçalarla büyük farklar elde edebilirsiniz.


  Bootie Bot Modelleri Nasıl Kombinlenir?


  Bootie bot, giydiğiniz kıyafetleri baştan aşağı değiştirme gücüne sahiptir. Sıradan bir kıyafeti daha yaratıcı ve çekici hâle getirmek için, şık ve rahat bootie modellerini kullanabilirsiniz. Her duruma uygun bootie çeşitlerine sahip olarak sayısız stil olanağına ulaşabilirsiniz. Ancak öncelikle sahip olduğunuz ya da almak istediğiniz bootie'yi nasıl kombinleyeceğinize dair birkaç ipucu sizin için faydalı olacaktır.


  ·        Sıklıkla kullanılan giysi çeşitleri arasında kesik skinny kot pantolonlar yer alır. Bootie çeşitlerini bu kot pantolonlarla kombinleyebilmek için bilek boyuna dikkat etmeniz gerekir. Kesik pantolonlarla bootie'nin iyi sonuç verebilmesi için, pantolonun ucuyla bootie'nin arasında boşluk kalmaması iyi olur. Normal uzunlukla skinny kot pantolonlarla dar olan bootie'ler dışında tüm çeşitleri kullanabilirsiniz.


  ·        Eğer uzun bir kot pantolon giyiyorsanız, bunları bootie'ler ile bir araya getirmek için üç farklı çözüm bulunur. Bu çözümlerden ilki, kot pantolonun ucunu dışarıya doğru kıvırmaktır. Kumaşı buna izin veriyorsa son derece estetik bir görünüm ortaya çıkar. Eğer kumaşı izin vermiyorsa ikinci olarak kot pantolonunuz içeri doğru kıvırabilirsiniz. Son olarak ise skinny kot pantolonu bootie'nin içine sokarak kullanabilirsiniz.


  ·        İş hayatında giydiğiniz kıyafetleri bootie'lerle kombinlemek istiyorsanız bu, son derece şık bir görünüm ortaya çıkarır. Sadece nasıl bir çalışma ortamınız olduğu önemlidir. Şık olmanız gerekiyorsa sivri uçlu bootie'ler bunun için biçilmiş kaftandır. Özellikle bol pantolon modellerini, bileği saran sivri uçlu bootie'ler ile bir araya getirebilirsiniz.


  ·        Son olarak tüm etek ve elbise modelleri ile kadın bootie çeşitlerini rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Sivri burunlu, yuvarlak burunlu, uzun, kısa ve orta boy, bileği saran ya da daha bol bootie modellerini tümü etek ve elbiselerle uyum sağlar. Sadece giydiğinizde içinde en rahat hissettiğiniz modeli seçmeniz bu kombinler için yeterlidir.


  Estetik ve Rahat Bootie Çeşitleri Derimod’da


  Derimod, her kombininizle bir arada kullanabileceğiniz bootie modellerini sizin için tasarlar. İster gündelik hayatta isterseniz iş yaşamında kullanacağınız bootie çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bootie fiyatları kullanılan ham maddenin özellikleri ve tasarım tarzına göre değişkenlik gösterir. Sahip olmak istediğiniz kadın bootie modelini, kıyafet dolabınıza yapacağınız uzun vadeli bir yatırım olarak görebilirsiniz. En sıradan kıyafetlerinizi doğru bootie ile parlatabilir, göz alıcı kombinler elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, size uygun bootie modelini bulmak ve hemen siparişinizi tamamlamak. Hiç beklemeden istediğiniz Derimod bootie ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.


{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }