Clothing

Yeni sezon ürünlerimiz hazırlanıyor...

Kredi Kartlık İşlevseldir...
Normal cüzdanlarda olduğu gibi üst kısmında kağıt, ortasında da bozuk para bölmesi olmayan, tamamen kart formunda günlük eşyaları taşımaya yarayan  tabiri caiz ise düzenleyicilerdir. Aslında bir nevi küçük cüzdan da denilebilir.
Paranızı, kartlarınızı nereden çıkardığınız, uzun süre çantanızı karıştırıp karıştırmadığınız bile iyi bir gözlemci tarafından izlenirse; sizin karakteriniz ve yaşam şekliniz vs. hakkında ipucu verebilir. Eğer gözlemci sizseniz gözlemlediğiniz kişiye iyi bir hediye tercihi yaparak kararınızı hakiki deri kredi kartlıktan yana kullanabilirsiniz.
Kredi kartlık ya da kartlık, üç şekilde kullanılıyor:
  • Kredi kartlarını taşımak için ayrı ve çok gözlü bir seçenek olarak
  • Taşınan çantanın küçük olduğu zamanlarda cüzdan görevi görmesi için
  • Tamamen kendi işlevi olan kartvizitlikleri taşımak için 
Kredi Kartlık olarak..
Kadınların alışveriş sevgileri herkesce bilinen bir gerçektir. Alışverişi bir nevi terapi şekli olarak gördüklerine dair çeşitli araştırmalar bile vardır. Taksinin telefon ile çağrıldığı ve kredi kartı ile ödeme yapılabildiği bir çağda, kadınlar artık yanlarında nakit para taşımak istememektedir. İlla nakite ihtiyaç duydukları noktada para kartları ile her adım başı bir bankamatik bulup istedikleri miktarda para çekebilmektedirler. Günlük hayatın artık çipli kartlar aracılığı ile döndüğünü düşünürsek, mağaza kartları, toplu taşıma kartı vs derken cüzdanlarda fazla göz ihtiyacı doğmaktadır.
Cüzdanların ürün yelpazesi arasında çok çeşitli modeller vardır ancak kart ihtiyacı fazla ise bir kartlık edinmekte fayda vardır. Kolay ve sıralı bir şekilde kartlara erişebilmek için, bu küçük düzenleyiciler çok yardımcı olacaktır.
Cüzdandan ucuz ve herkesin ihtiyacı olabilecek hakiki deri, kaliteli bir cüzdan, şüphesiz çok da hoş bir hediye olacaktır.
Cüzdan olarak..
Lazım olur mu kaygısı ile her daim bolca eşyayı yanında taşımayı seven bayanlar için cüzdanın yanında bir kartlık taşımak sorun olmayacaktır ancak küçük çanta kullanmaları gerektiği yerlerde mesela gece, neyi nereye sığdıracaklarını şaşırdıklarından kredi kartlıklar şahane bir cüzdan görevi görebilmektedir. Günlük hayatta kullanılan bazı kartlar çıkarılıp, o gözlere para vs. koyulabilir. Örneğin market kartı kullanılmayacaksa ilk çıkarılabilir alternatiflerden biridir, kimse gece markete gitmez; gereksiz ağırlıkları kendine yük etmenin de çok manası yoktur.
Günlük hayatta koşturma halinde olan aktif, dinamik, heyecanlı kadınlar da küçük çantaları kullanmayı severler, onlar için de bu hakiki deri kredi kartlıkları uygundur.
Minik bir çantaya kocaman bir cüzdan sokuşturmaya çalışmak çantanın formunu bozacağı gibi hiç şık bir görüntü de vermeyecektir. Bu sebepten bu küçük alternatifler rahatlıkla kullanılabilir, pratik çözümlerdir.
Bazı sabırsız erkekler kız arkadaşlarına, eşlerine ya da annelerine çanta karıştırmakla bekledikleri zamanı en aza indirmek için hediye alternatifi olarak kartvizitliği düşünebilirler.
Kartvizitlik
Son zamanlar popüler olan network organizasyonları iş hayatında sadece iyi iş yapmanın yeterli olmadığını, iyi de bir çevre edinmek gerektiğinin ispatırıdır. İş çevresinin ya da sosyal çevrenin genişletilmeye çalışıldığı bir ortamda kimse kimsenin artık numarasını ve şirketini bir kenara not etmemekte, kimlik kartı gibi kartvizitini uzatmaktadır.
Aktif çalışan bir iş kadını kartvizitliği yanında olmadan dışarı çıkmamalıdır çünkü ne zaman nerede bir fırsat yakalayıp, kiminle tanışabileceğinin garantisi yoktur. Her zaman tedarikli olmakta fayda vardır; çünkü iş hayatının kariyerde yeni yolları ne zaman kişinin önüne çıkaracağı hiç belli olmaz.
Biri ile tanışılmasında ilk 30 saniyenin önemi ile ilgili eğitimler veriliyor, bu 30 saniyenin içinde görüntünün etkisi de ilk sırada yer alıyor. Mesela üstü başı dökük, leke içinde ya da ter kokan biri ilk bir saniyede eleniyor olabilir. İşte kartvizitlik de ilk tanışmanın mihenk taşı. Bu sebepten kalitesi ve görüntüsü önemli.
Kaliteyi en iyi yansıtacak materyalin tabii ki hakiki deri olduğu söylenebilir. Karşınızdaki kişide ilk bıraktığınız izlenim her zaman çok önemlidir. Kartınızı dayanıklı hakiki deri bir kartvizitlikten çıkarmanız karşınızda kim olursa olsun bilinçli ya da bilinçsiz olarak dikkatini çekecektir. Basit ya da ucuz tekstil malzemelerinden yapılan ürünler ise prentabl bir ortamda hiç de hoş durmayacaktır.
Yıldönümleri, yılbaşı vs zamanlarında özel müşterilere göndermek için en uygun hediye hakiki deri, kalitesi göz dolduran bir kredi kartlık olabilir. Hatta aynı mağazadan uygun diğer deri aksesuarlar da yanına set yapılabilir. 
Kartlık alırken nelere dikkat edilmeli?
Ürün standından kartvizitlik (Kredi kartlığı) seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler uzun ömürlü, sağlam, kaliteli ve stil konuşturmasıdır. Bu özelliklerin hepsine sahip materyal ise tabii ki hakiki deridir. Bu özellikleri taşımaları sebebiyle zaman içinde fiyatı ne olursa olsun alınmaya değerlerdir.
Klasik renklerde seçilmiş kredi kartlıklar her tarzda giyinen bayan için en uygun alternatiftir. Ancak kullanılacağı çantanın materyali, dokusu, rengi de önemlidir. Cüzdan ile birlikte kullanılacaksa aynı mağaza ürünleri arasından takım yapılarak satın alınılabilir. Bu sayede renk ve doku farklılığı riski ortadan kalkmış olur.
Şirketler bazen çalışanlarına hediye olarak bu tip ürünleri seçebilmektedir. Bu gibi durumlarda olası olarak şirketin kurumsal rengi kartvizitliğinizin de ( kredi kartlığınızı ya da minik cüzdanınızı nasıl kullanıyorsanız ) rengi olabilir. Cüzdan ve diğer aksesuarlar ile aynı renk kullanımı bu gibi durumlarda tabii ki önemini yitirecektir.
İşlevsel kredi kartlıklar seçilirse kullanmak istenilen duruma göre tüm ihtiyaçları rahatlıkla karşılayacaktır. Tek gözlü kredi kartlık (kartvizitlik) yerine, çok gözü olan ve başta saydığımız üç işlevi de yerine getirebilecek alternatifleri satın almakta fayda vardır.
İletişimde ilk izlenim ne kadar önemliyse aksesuarlarda da kaliteli ürünün sizin kalitenizi yasıtması o kadar önemlidir. Kahverengi ve siyah daima modadır; uzun süre kullanılabilir, modası geçmez ve uyum yaratmak için de çok zorlamaz renklerdir. Koyu renklerde, işlevsel, hakiki deri bir kredi kartlık size ya da hediye vereceğiniz kişiye çok yakışacaktır.