Bayram tatili nedeniyle siparişleriniz 11 Temmuz'da kargoya verilecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

Derimod İade Değişim İptal

İade ve Değişim Koşulları
www.derimod.com.tr

 • Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade otuz (30) günlük süre içinde de değişim yapabilirsiniz.
 • Faturasız, ambalajsız, kutusuz ve kullanılmış ürünlerde kesinlikle iade/değişim kabul edilememektedir.
  Derimod mağazalarından alınan ürünler www.derimod.com.tr aracılığı ile değiştirilemez ve iade edilemez.
 • İkincisi %50 indirimli veya 3 al 2 öde gibi kampanya ürünlerinde kampanya iptal edilerek kısmi iade yapılmaktadır.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte size gönderilen faturayı ve irsaliyeyi tüm nüshalarıyla göndermeniz gerekmektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürünler için (cayma hakkı şartları dışında) kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Eğer ürün kusurlu ise iade ücreti, UPS kargo hizmetleri kullanılmak kaydıyla, DERİMOD' a aittir.
 • İade ve değişimlerde faturanıza yansıyan kargo bedeli var ise, bu tutar hariç miktar üzerinden işlem yapılmaktadır. Kargo bedeli iade edilmemektedir.
 • Derimod Online Mağazadan kredi kartı veya havale ile yapılmış alışverişlerin mağazalardan iadesi kabul ettiğiniz takdirde ürün tutarı karşılığında 6 ay süreli Derimod alışveriş çeki düzenlenmektedir.
 • Derimod Online Mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişimini mağazalardan farklı renk ve bedenini talep ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

  Başka bir ürün talep etmeniz durumunda ürün tutarı kadar çek düzenlenip yeni ürünün tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır.
Fark ödemeleri sadece havele/eft yolu ile kabul edilmektedir.
 • Derimod mağazalarımızdan sadece değişim işlemi yapılmaktadır.
 • İade/Değişim işlemlerinin sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesi için ürünlerin Derimod’a ulaştırılması tamamen müşterilerin sorumluluğundadır. Ürününüzü sorunsuz olarak teslim alabilmek için ürününüzü aşağıdaki prosedürü takip ederek UPS kargo ile aşağıda belirtilen gönderi kodu lütfen ilgili adrese gönderiniz:
 
İADE ADRESİ :
Kime :  Derimod Ürün Kontrol Merkezi 
Adres : Karınca Büyükçekmece Lojistik Deposu Ulus mahallesi, Çatalca yolu caddesi No 2/1 Büyükçekmece 34537 İSTANBUL
Kargo :                    UPS
Gönderi Kodu:       AV5813
Mağazalarımıza isimsiz/talepsiz gönderilen ürünler iade/değişim prosedürü gereğince işleme alınmayacaktır. Lütfen ürününüzün Derimod Ürün Kontrol Merkezi’ne ulaştığından emin olunuz.
Ürün kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilen ve ‘red’ edilen iadeler alıcı ödemeli olarak göndericiye iade edilecektir.
İade ve Değişim Prosedürü
Derimod online satış kaynakları üzerinden satın alınan ürünler işlemlerin takibi, güvenliği ve ürünlerin kargoda kaybolmaması ve zarar görmemesi için sadece www.derimod.com.tr üzerinden yapılabilmektedir.
İade/Değişim talepleri Derimod Online Web Satış sitesine giriş yapıldıktan sonra ‘Siparişlerim’ seçeneği üzerinden verilmektedir.
Derimod müşteri memnuniyetiniz için tüm ürünleri öncelikle kontrol süresine alır ve en fazla 10 gün içinde kontrol süresi sona erer. Kontrol durumunda çıkacak olan karar size SMS/E-Mail/Telefon iletişim araçları ile size iletilir.
Derimod’da 14 gün içinde koşulsuz iade garantiniz ve 30 gün içinde de değişim garantiniz bulunmaktadır. Ürünlerimizin sağlık ve kötü amaçlı kullanım durumu göz önüne alınarak iade/değişim istenen ürünün bize kutusu içinde, varsa faturası ile tekrar satışa aktarılabilir durumda gönderilmesi gerekmektedir.
İade/değişim işlemlerinde aşağıdaki işlemler sonucunda size verilecek numara UPS kargo üzerinden ile verilecek numara ücretsiz olarak gönderebileceksiniz. Lütfen bu numarayı kaybetmeyiniz.
İşlem durumunuzu hesabınız üzerinden kontrol edebilirsiniz.
İade/İptal Taleplerinizi aşaıdaki adımları takip ederek verebilirsiniz.
 
 1. İADE VE İPTAL TALEPLERİ İÇİN HESABA GİR VE SİPARİŞLERİM MENÜSÜNÜ SEÇ

 1. SİPARİŞ DETAYINA GİR 
 1. SİPARİŞİ GÖR SEÇENEĞİNİ SEÇ > SİPARİŞİN DETAYLARINI GÖRÜNTÜLE

 
 1. SİPARİŞ İÇERİĞİNDEN İADESİNİ İSTEDİĞİN ÜRÜN İÇİN İADE ET SEÇ

 
 1. İADE VEYA DEĞİŞİM BİLGİLERİNİ DOLDUR VE KAYDET TUŞUNA BAS

 • Bu ekranda tüm bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
 • İade/değişim ile ilgili sorularımız için size ulaşabilmeliyiz, bunun içinde izninize ihtiyacımız var.SİPARİŞ İPTALİ
Sipariş iptali için ürün kargoya teslim edilmeden, 0850 288 4 288 numaralı telefondan yada destek@derimod.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 14 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.
 
İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (Mağaza)
Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade otuz (30) günlük süre içinde değişim yapabilirsiniz.

 • Faturasız ve kullanılmış ürünlerde iade/değişim kabul edilememektedir. 
 • İkincisi % 50 indirimli veya 3 al 2 öde gibi kampanya ürünlerinde  kısmi iade yapılmamaktadır.
 • Mağazalarımızda Cumartesi, Pazar günleri ; değiştirme ,iade yapılmamakta ve tamir alınmamaktadır. 
 • Derimod Mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişimini farklı renk ve bedenini talep ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. 

Başka bir ürün talep etmeniz doğrultusunda ürün tutarı kadar çek düzenlenip yeni ürünün tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır.