{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
 • Erkek Postacı Çantalar

  Derimod Erkek Postacı Çanta

  Ürettiği her ürün ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Derimod, her yıl olduğu gibi bu yıl da koleksiyonunu değerli müşterilerinin beğenisini kazanacak şekilde tasarladı. Deriye ait her aksesuarı, çanta, kemer, ayakkabı modellerini özenle tasarlayan Derimod, kadınlar için ürettiği ürünler kadar erkekler için ürettiği ürünlerle de oldukça beğeniliyor. Erkek koleksiyonunun olmazsa olmaz parçalardan olan çanta konusunda da Derimod erkek postacı çanta üretimi ile bu sezonda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

  Postacı Çanta Modellerinde Derimod İmzası

  Erkek giyiminde en önemli anahtar parçalardan biri de çantadır. Derimod her yıl olduğu gibi erkek çanta modellerinde sektöründe en sık tercih edilen markalar arasında yer almaktan ötürü büyük mutluluk duyuyor. Postacı çanta modelleri Derimod ile kendi çizgisini buluyor!

  Çantada Derimod Farkı

  Kreasyonuna, tarzına uygun şekildeki aksesuarları sürekli olarak en doğru deriler ile tasarlayan Derimod, çanta konusunda oldukça hatırı sayılır bir üne sahiptir. Derimod bu sene de her yıl olduğu gibi erkek çantası tasarımları arasına postacı çantayı da koydu. Ürettiği tasarımlar ile göz doldurmayı başarmaya devam ettiriyor. Sen de tarzını Derimod çanta ile belirleyerek kendine özgü çizgini yakala!

  Gözleri Üzerine Çekmenin En Kolay Yolu

  Gözleri üzerine çekmenin en kolay yolunu Derimod ile bul! Görüntünü oluşturan tarzının ufak aksesuarlarını Derimod ile tamamlayarak bütüncül görüntünü orijinal derilerle oluşturarak; güçlü, sağlam, cool, renkli ve canlı gözükebilirsin! Görüntünün olmazsa olmazı parçalar arasında ayakkabı ve çanta başta gelir. Sen de tarzını Derimod kombilerinle oluşturarak kendine has çizgini yakala!

  2019 Postacı Çanta Modellerini Keşfet!

  2019 postacı çanta modelleri bomba gibi sektöre oturdu! Pek çok insan güçlü, sağlam ve cool görüntüsünü Derimod ürünleri ile tamamlayarak tarz gözükmenin keyfini sürdü. Sen de sezonun trend Derimod ürünleri ile tarzını oluşturup en akılda kalıcı şekilde yansıtarak insanların kafalarında kalıcı bir iz bırakabilirsin. Sektörün erkek kreasyonu noktasında en çok dikkat çeken ürünlerinden biri de erkek deri postacı çanta olarak yerini aldı. Sen de erkek deri postacı çanta ile tarzına hem cool hem de tarz bir görüntü kazandırma konusunda kolaylık yaşayabilirsin.

  Derimod Postacı Çanta Fiyatları Hakkında

  Hem genç hem dinamik hem de her yaşa hitap eden geniş yaş/tarz skalası ile Derimod en sevilen ve sıklıkla tercih edilen deri markalarının öncüsü olmaya devam ediyor. Derimod ürünleri ile tarzını ve şıklığını yansıt! Postacı çanta fiyatları hakkında en doğru bilgiye ulaşmak istiyorsan web sitemiz üzerinde yer alan ürün fiyat bilgisi aracılığıyla fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Ürünlerin özellikleri, farklı renkleri yanı sayfada sunulmuştur. Kendine uygun olanı seç, çantan Derimod olsun, sen tarz ol!

