{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
Anasayfa : Erkek : Loafer : Klasik Loafer
 • Erkek Klasik Loafer

  Erkek Klasik Loafer


  Birbirinden şık erkek klasik loafer ayakkabı modelleri, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz ayakkabılar olmanın yanı sıra özel davetlerde ve günlerde de seçebileceğiniz modellerimiz arasında bulunmaktadır. Estetik ve ince işçilikle üretilmiş ve geniş ayakkabı koleksiyonumuz arasında bulunan erkek klasik loafer modelleri, sizi ve tarzınızı temsil edecek, kısa zamanda vazgeçemeyeceğiniz ayakkabılar arasında olacaktır. Modern ve şık görünümüyle dikkatleri üzerine çeken, süet, klasik ve sportif görünümlü loafer modelleri eski dönemlerin ve günümüzün birbirine geçmiş sanatsal bir eseridir. Tasarımcılarımızın ortaya koyduğu birbirinden güzel ve hoş görünümlü ayakkabıları hem elbisenizi hem de tarzınızı yansıtacak özel tasarımlarımız arasında bulunmaktadır.

  Özel Günlerinizin Özel Loafer Modelleri

  Özel günlerinizde daha da özel hissetmenizi sağlayacak, davet, düğün ve mezuniyet için aldığınız takım elbiselerle kullanabileceğiniz şık loafer modelleri dikkatleri üzerinize çekecek ve gözlerin sizden ayrılmamasını sağlayacak. Modern ve şık görünümü sayesinde kendinizi yenilenmiş ve 2019 yılının en moda insanı gibi hissedeceğiniz erkek klasik loafer ayakkabı çeşitlerimiz, severek kullanacağınız modellerimiz arasında bulunmaktadır. İster özel günlerinizde, isterseniz günlük iş ya da okul hayatınızda tarzınıza göre kullanabileceğiniz klasik görünüme sahip ayakkabılarımızı deneyebilirsiniz.

  Klasik ve Şık Görünmek İsteyenler İçin

  Kendinizi eski zamanların kaliteli dönemlerinde hissetmek istiyorsanız, siyah klasik loafer modelleri tam size göre olabilir. Kumaş pantolon ve takım elbise altına giyebileceğiniz estetik ve modern görünümlü klasik ayakkabılar, yapısı ve görünümü sayesinde 70’li ve 80’li yılları anımsatacaktır. Kısa zamanda alışacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz modeller arasında yer alan erkek klasik loafer, günlük hayatınızın ve özel günlerinizin bir parçası olabilir. Yaz ve kış kreasyonları arasında yer alan klasik ayakkabılarımız mevsimlerine göre ayrılmakta, yaz ve kış aylarında kullanabileceğiniz çeşitliliğe sahip olmaktadır.

  Tarzın Olabilecek Loafer Modelleri

  Şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, tarzınız belirleyecek ve dikkatleri üzerinize çekecek erkek klasik loafer modelleri tam size göre olabilir. Erkek klasik loafer fiyatları, bütçenizi sarsmayacak ve her yaş grubuna uygun modelleriyle her zaman birinci sırada giymek isteyeceğiniz ayakkabılar arasında yer alacak. Klasik, süet ve sportif yapılı, estetik ve modern görünümlere sahip ayakkabı modelleriyle Derimod farkını siz de yaşayabilir, kısa zamanda tanışabilirsiniz. Hem moda hem de kullanışlı klasik ayakkabı modelleriyle, özel günlerinizi daha özel ve önemli kılabilirsiniz.

  Her Mevsime Uygun Süet Modellerimizle Tanışın

  Yaz ve kış aylarının vazgeçilmez modellerinden biri olan loafer, her mevsimin süet ayakkabı modelleriyle geniş bir seçeneğe sahiptir. İster yaz ayları için ister kış ayları için kullanabileceğiniz loafer süet ayakkabılar, mevsimsel faktörlere göre farklı farklı tasarlanmıştır. Severek ve beğenerek giyebileceğiniz her çeşit süet ve deri loafer modelleriyle, siz de 2019 yılın modasına ayak uydurun ve dikkatleri üzerinize çekin. Derimod farkıyla ayakkabıda tarzınızı ve renginizi siz belirleyin!

