{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
Anasayfa : Erkek : Ayakkabı : Klasik Ayakkabı
 • Erkek Klasik Ayakkabı

  Erkek Klasik Ayakkabı

  2019 yılının en moda ayakkabı modelleriyle, Derimod farkını siz de hissedin! Yürürken kendinizi farklı hissedeceğiniz en şık erkek klasik ayakkabı modelleri, özel günlerde ve günlük hayatta kullanabileceğiniz estetikliğe sahip. Hem sizin hem de çevrenizin gözlerini alamayacağı son dönemin en iyi ayakkabı modelleri, özel tasarımcılarımız tarafından tasarlanmış ve estetik niteliği olan ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

  Takım Elbisenizi Tamamlayan Klasik Ayakkabılar

  2019 klasik erkek ayakkabı modelleri arasında şık ve ince işçilikle tasarlanmış ayakkabı modellerimiz, düğün, mezuniyet gibi özel günlerde kullanabileceğiniz son derece modern görünüşüyle dikkatleri üzerine çeken ayakkabılarımız arasındadır. Takım elbise altına ayakkabı olarak seçebileceğiniz rugan ayakkabı ve klasik ayakkabı modellerimiz, günlük hayatta da giyebileceğiniz bir görünüme de sahiptir. Kıyafetinizle uyumlu ve takım elbisenizi tamamlayacak şık ve estetik ayakkabı modellerimiz sayesinde hem modanın takipçisi hem de ortamın en şık giyinenlerinden biri olabilirsiniz.

  Klasik Renklerin Büyülü Modelleri

  Siyah ve kahverengi ayakkabı modelleriyle büyüleneceğiniz 2019 klasik ayakkabı modelleri ve siyah klasik renklerin şık ve estetik görünümüne sahiptir. Kıyafetlerinizi ve karizmanızı ortaya çıkartacak birbirinden şık modeller, son dönemin dünya modasından esinlenerek tasarlanmış modeller arasında yer alıyor. Kurumsal hayatınızda, düğün, mezuniyet ve özel günlerinizde severek kullanabileceğiniz klasik ayakkabılar, ince işçiliğin ve sanatçı tasarımcılarımızın eseridir. Giymekten vazgeçemeyeceğiniz etkili ve güzel yapısıyla hem ayağınıza hem de kıyafetinize yakışacak.

  Özel Günlerinizde Farklı Hissedin

  Özel günler her zaman özenilmesi ve daha şık görünülmesi gereken günlerdir. Bugünlerinizde size eşlik edecek Derimod ayakkabıları modanın sizinle yürümesini sağlayacak! Damatlık ve takım elbise gibi kıyafetleri kullanacağınız günlerde, giymekten zevk alacağınız Derimod siyah, kahverengi ve rugan modelleriyle sizi ve anılarınızı akılda kalıcı bir hale getirecektir. Farklı ve özel hissedeceğiniz klasik erkek ayakkabıları sayesinde özel günleriniz güzel ve etkili geçecek. Hem kışlık hem de yazlık modellerin bulunduğu ayakkabılarımız, erkek ayakkabı kreasyonları çerçevesinde geniş bir koleksiyona sahiptir.

  Deri Ayakkabının Parlayan Yıldızı

  Şık ve parlayan deri ayakkabılarımız, bakımlı bir şekilde modanın en gözde modellerine sahiptir. Günlük hayatta ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz deri ayakkabılarımızın yanı sıra, spor ve kullanışlı diğer modellerde ayakkabılar da bulunuyor. Tarihin 60’lar ve 70’ler döneminden özenle tasarlanmış klasik ve modern ayakkabı modellerimiz sayesinde parlayan bir yıldız gibi şık ve moda olabilirsiniz. 2019 yılının en son modelleri arasında severek giyeceğiniz klasik ayakkabılar, günlerinizi özel kılacaktır.

  Kış ve Yaz Koleksiyonu

  Ayakkabı modellerimiz mevsimlik ve özel günlere göre tasarlanmış estetik görünüme sahiptir. Kış ve yaz ayakkabı koleksiyonlarımız, kıyafetlerinizi ön plana çıkartacak modellerimiz arasında bulunur. Deri ve spor ayakkabıların yanı sıra klasik modellerimizi kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Klasik ya da spor ayakkabı, casual ya da vintage her tarza her döneme uygun ayakkabılar Derimod’da beğeninize sunuluyor! Seç ve al, birkaç tık yeter!

