{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0

Eldiven

 • Erkek Eldiven

  Deri aksesuarlar ile modayı buluşturan Derimod erkek eldiven modelleri kusursuz stilleri ile tarz sahibi erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Erkek modasının etkileyici aksesuarları arasında yer alan deri eldiven ürünleri, mükemmel işçilik ile konforu bir arada sunuyor. Erkek deri eldiven çeşitleri klasik tarzın yeniden yorumlanmasıyla çağdaş ve seçkin bir görünüm sağlıyor. Farklı kıyafet stilleri ile mükemmel bir uyum sağlayan ve zarif dokunuşlarla bu stillere ayrı bir hava kazandıran erkek deri eldiven modelleri, şık erkek kombinlerinin vazgeçilmez parçası haline geliyor.


  Asil ve Zarif Erkek Eldiven Modelleri


  Deri aksesuarlarının asalet ve zarafetini modern tasarımlarla bir adım ileriye taşıyan Derimod, yenilikçi hakiki deri eldiven koleksiyonları ile göz dolduruyor. Kendine has stili bulanan zevk sahibi erkekler tarafından yoğun olarak tercih edilen deri eldiven tasarımları, şık kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri. Deri kemer, cüzdan, kartlık gibi özel tasarımlarla kusursuz bir stil sunan deri aksesuar modelleri, yüksek kaliteli hakiki deriyi üstün el işçiliği ile buluşturuyor. Şık takım elbiseler ya da kışlık gösterişli erkek dış giyim ürünleri ile rahatlıkla kombinlenen eldivenlerin yanı sıra sportif ya da sokak tarzı kombinler ile de uyum sağlayan erkek deri eldiven modelleri de bulunabiliyor.


  İşlevsel tasarımları ile öne çıkan günlük modeller arasında dokunmatik telefon kullanmayı kolaylaştıran parmaksız eldiven seçenekleri ya da dört mevsim kullanılabilen erkek ince deri eldiven ürünleri de yer alıyor. Kışlık eldivenlerde sıcak tutan ve su sızdırmayan yapı öne çıkarken, yaz ayları için erkek ince deri eldiven ürünleri kusursuz bir rahatlık sağlıyor. Kışlık eldiven modelleri ayrıca kürklü iç yüzey seçenekleriyle maksimum konfor sağlıyor.


  Erkek Deri Eldiven Nasıl Kombinlenir?


  Hakiki derinin eşsiz parlak dokusunun yanı sıra süet ya da mat deri yüzeylere sahip eldivenler de özel renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Siyah erkek deri eldiven çeşitlerinin yanı sıra kahverengi, taba ve farklı renklerdeki modeller daha serbest kombinler yapmayı mümkün kılıyor. Eldivenlerin iç kısımları elleri rahat ettiren konforlu yüzeyler sunarken, dış tasarımları ise göz alıcı bir estetik sunuyor. Erkek eldiven tasarımları başta diğer deri aksesuarlar olmak üzere pek çok aksesuar ve kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Şık kombinler oluşturmak için öncelikle yüksek kaliteli hakiki deri kullanılarak, çok özel bir işçilik ile üretilmiş eldivenler arasından doğru ve işlevsel seçimleri yapmak gerekiyor. Kış aylarında sıcak tutan yapıdaki modeller öne çıkarken, yaz ayları için ferahlığı ve rahatlığı ile öne çıkan ince modeller kolaylıkla bulunabiliyor.


  Klasik giyim stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alan geleneksel ya da retro eldiven modelleri, her dönem tercih listelerinin ilk sıralarında yerini alıyor. Erkek modasının zamansız ve her dönem popüler aksesuarları olan hakiki deri eldiven ürünleri, özel renk ve dokularla her beğeniye hitap edebiliyor. Erkek deri eldiven nasıl kombinlenir, diye merak edenlerin cüzdan, kemer ve ayakkabı gibi deri aksesuarlar ile uyumlu eşleştirmeler yapmaya dikkat etmesi öneriliyor. Şık kaban ve paltolar, çok özel mont tasarımları ve trençkotlar gibi dış giyim ürünleri ile birlikte oldukça şık kombinler oluşturan deri aksesuarlar, pastel ve koyu renklerle kusursuz bir uyum yakalıyor. Üst giyim ürünleri dışında deri ayakkabılar da eldivenler ile birlikte klasik erkek şıklığını tamamlayan unsurlar arasında yer alıyor.


  Deri Eldiven Nasıl Temizlenir?


  Yüksek kaliteli deri ürünlerin üzerinde yer alan özel izler, kırışıklıklar ve eşsiz doku zamanla yıpranabiliyor ve eski görünümünü kaybedebiliyor. Deri aksesuarların çok daha uzun süre doğallığını ve güzelliğini koruyabilmesi için düzenli bakım yapılması gerekiyor. Temizlik esnasında deri malzemelerin tam olarak ıslatılmaması ve nemin derinin için girmemesi büyük önem taşıyor. Ürünün nemden ve ıslaklıktan korunması için yüzey temizliği yapılması ve hiçbir koşulda ütü yapılmaması gerekiyor. Hakiki deri doğal bir malzeme olduğundan bu malzemeden üretilmiş eldivenlere karşı yüksek hassasiyet göstermek, bilinçli bir temizlik yapmak gerekiyor. Mümkün olduğunca doğal ürünlerle temizlik yapılması, eldivenlerin pamuklu ya da mikrofiber bezler kullanılarak silinmesi öneriliyor. Özellikle iç kısmı kürklü yapıda olan eldivenlerde ter ve kir nedeniyle kürklü bölümler daha hızlı kirlenebiliyor. Bu bölümlerde ayrıca bakteri ve mikroorganizma birikimi de oluşabiliyor. Deri eldivenlerinin bakımının haftalık olarak yapılması kir birikmeden daha sağlıklı bir temizlik sağlayacağı gibi, bu yolla çatlama ve yıpranmaların da önüne geçilebiliyor.


  Deri eldiven nasıl temizlenir, diye merak edenlerin doğal sabun çözeltileri ve doğal pamuklu bezleri tercih etmesi tavsiye ediliyor. Çok hafif nemli bezlerle eldiven yüzeylerinin silinmesi çoğu zaman yeterli temizlik sağlayabiliyor. Yumuşak telli bir fırça kullanılması da daha zor lekelerin çıkmasını kolaylaştırabiliyor. Deri yüzeyde deterjan ya da sabun artığı bırakılmaması ve derinin kuruma sürecinde sıcağa maruz kalmaması da büyük önem taşıyor.


  Her Bütçeye Uygun Deri Eldiven Fiyatları


  Derimod’un yüksek kaliteli deri kullanarak, eşsiz bir işçilik ile ürettiği erkek eldiven ürünleri tasarımlarına ve özelliklerine göre farklı deri eldiven fiyatları sunabiliyor. Herkesin kendi zevkine ve beğenisine göre eldiven modellerini uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilmesi mümkün oluyor. Derimod’un geniş ürün gamı içinde eldiven ve diğer deri aksesuarlar ile kolayca benzersiz aksesuar takımları oluşturulabiliyor. Diğer deri aksesuarlar ile birlikte satın almak hem uyum, hem fiyat bakımından önemli avantajlar sağlayabiliyor.


  Stil sahibi erkeklerin tercih ettiği üst segment yüksek kaliteli ürünlere ve her bütçeye uygun şık tasarımlara Derimod’un ürün yelpazesi içinde gönül rahatlığıyla ulaşılabiliyor. Derimod’un yüksek kaliteli özel tasarımlarını çok özel erkek deri eldiven fiyatları ile satın alabilir, dört mevsim deri eldiven şıklığı yaşayabilirsiniz.


{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }