{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
 • Erkek Deri Ceket

  Erkek Deri Ceket


  Kış aylarında ve soğuk havalarda kullanabileceğiniz son model deri ceketler, farklı ve sıra dışı görünümüyle herkesin hayran olacağı tasarımlara sahip. Birçok renginin bulunduğu deri ceketler, kısa ceket ve uzun ceket sevenlerin hoşuna gidecek modern bir görünüme sahip. Hem tarzınıza uygun hem de estetik görünümlü ceket modelleri istediğiniz her yerde giyebileceğiniz tasarımlardır.

  Modern ve Estetik Deri Ceket

  Erkek deri ceket modelleri, şık bir görünüme sahip, kalıpları her erkek bedenine göre tasarlanmış, tarzınızı gösterecek niteliktedir. Son dönemin en beğenilen deri montları arasında, erkek deri ceketler hem ceket görünümüyle karizmatik bir hava katıyor, hem de bütün gözlerin size çevrilmesini sağlıyor. Modern ve estetik güzel görünümlü ceketleri, istediğiniz aksesuarla kullanabilirsiniz. Severek kullanacağınız ceketler, birbirinden şık modelleriyle Derimod raflarında ve sitemizde!

  Tarzınız Deri Ceketiniz

  Son moda uzun deri ceketler, uzun bir süre sonra tekrar moda oldu. Severek kullanacağınız birbirinden şık modeller, erkeklerin kalıplarına göre ve bedeninize göre tasarlanmış estetik görünümüyle giyenlerin kendini farklı hissedeceği yapıdadır. Tarzınızı belirleyeceğiniz ceket modelleri, sevebileceğiniz ve her ortamda kullanabileceğiniz şıklıkta. Giydiğiniz andan itibaren kendinizi eşsiz hissedeceğiniz erkek ceketleri hem kalıpları hem de modelleriyle işte bu benim tarzım dedirtecek.

  Spor Deri Ceketler Şimdi Çok Moda

  Kendinizi genç ve dinç hissedeceğiniz birbirinden şık deri ceket modelleri, vücudunuzun kaslı yapısını ortaya çıkaracak, bedeninizi sararak kendinizden bir parçaymış gibi hissedeceksiniz. Yaka ve fermuar kısımları sportif olarak tasarlanmış, kol ve sırt kısımlarında desenler olan erkek spor deri ceket, sizi 80’li yıllara götürebilecek estetiklikte. Tarzınızı ve bedeninizin kaslı yapısını gösterebileceğiniz birbirinden güzel deri ceket modelleri, istediğiniz renk ve modelde çeşit çeşit kullanabileceğiniz son moda ürünlerdir.

  Genç Ve Dinamik Deri Ceketler

  Hem gençlere hem de kendini genç hissedenlere birbirinden güzel tasarlanmış deri ceketler, kırmızı, siyah, kahverengi ve desenli olmak üzere, kendinize bakmaktan vaz geçemeyeceğiniz modeller. Genç ve dinamik görünümlere sahip deri ceketler, gömlek ve kumaş pantolon gibi giyim tarzlarına uygun ister okulda, ister iş yerinde hatta özel günlerde bile kullanabileceğiniz modellere sahiptir. Sportif ve dinamik bütün deri modelleri, üstünüzden çıkarmak istemeyecek severek kullanacaksınız.

  Karizmatik Deri Ceketler

  Sizi karizmatik gösterecek erkek deri ceket fiyatları bütçenize uygun, üstelik yakışıklılığınıza yakışıklık katacak. Beğenerek giyeceğiniz ceket modelleri dünya markalarının tasarladığı ve dünyanın en ünlü modellerinin giyindiği deri ceketler, sizi girdiğiniz ortamda anında fark ettirecek ve karizmanızı ortaya çıkartacak ceketlerdir. Kalıplarıyla omuzlarınız ve kollarınızı kaslı gösteren, her bedene uygun bulunan karizmatik deri ceketler, kahve tonları, siyah ve canlı renkleriyle birçok modele ayrılmaktadır. Seçerken arada kalacağınız, birbirinden şık ve güzel deri ceketler üstünüzden çıkartmak istemeyeceğiniz son dönemin en moda ceketleri arasında yer alıyor.

