{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
 • Derimod Erkek Cüzdan Modelleri

  Derimod Erkek Cüzdan Modelleri


  Derimod erkek cüzdan modelleri ile moda ikonu olmak çok kolay. Her yaşa ve tarza hitap eden deri cüzdanlar, şık ve sağlam yapısı ile dikkatleri üzerine çekimekte. Kombinlerdeki en büyük yardımcınız ve aksesuar olarak kullanıldığında tamamlayıcı olan cüzdanlar, Derimod'da sizleri bekliyor.

  Erkek Cüzdanlar Karizmanın Ve Asaletin Temsilcisi

  Bir kadın için çantası ne kadar önemliyse, bir erkek için cüzdanı o derece öneme sahiptir. Modayı takip eden kullanıcıları için Derimod farklı ve sıradışı deri erkek cüzdan modelleri ile yine sahnede. Balık sırtı, petekli, çapraz dokulu profilleri ile karşınıza çıkan deri cüzdanlar, daha önce sahip olmadığınız eşsiz bir deneyim sunuyor. İçleri dikey yatay ve verev bölme seçeneğine sahip olan cüzdanların farklı katmanlarında gizli bölmeler de bulmak mümkün. Dikdörtgen veya kare olmak üzere farklı büyüklükte sunulan deri erkek cüzdanların armalı versiyonları şık ve alımlı bir görünüme sahip. Siyah, lacivert, kahverengi dışında kırmızı, bordo, gri renkleri ve mavi, pembe gibi çubuklu-şeritli türleri dikkat çekmekte. Bazı modellere eklemlenmiş olan şeffaf kartlık kısmı, size birden fazla kartı o bölmeler içerisinde saklama imkanı da sunuyor. Alternatif arayışı bulunanlar için Derimod kartlıkları da online mağazada bulmak mümkün. Cüzdan görünümüne sahip kartlıkların yanı sıra daha zarif ve sıradışı renklere sahip olan ürünler, farklı mevsim ve kombinler için alternatif sunmakta.

  Yeni Cüzdanınız İçin Harekete Geçme Zamanı!

  Şık, sportif veya çarpıcı tarzı ile dikkatleri üzerine çekmek isteyen erkekler için cüzdan ve kartlıklar online mağazamızda. Klasik koyu renk kategorisinde siyah, lacivert, bordo, kahverengi gibi bir skala sunarken, soft ve light renklerden kül rengi ve griyi, canlı renklerden kırmızı ve yeşili bulabilirsiniz. Petekli veya balık sırtı şeklinde desenli yüzeye sahip olanların dışında pürüzsüz, mat ve parlak olacak şekilde onlarca erkek cüzdan, açık ve kapalı olacak şekilde alternatif sunan kartlıklar burada. Deri ürünün materyal bazlı sağlamlığı ve dikişlerindeki mükemmellik, tasarımındaki kusursuzluk ürününüzü yanınızdan ayırmak istemeyeceğinizin ve uzun yıllar kullanacağınızın habercisi. Yaz-kış kombin yapabileceğiniz deri cüzdan çeşitleri şimdi sizleri bekliyor. Hemen harekete geçin ve mağazamızdaki ürünlere göz atın!

