{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
0
Derimod Club Hakkında

DERİMOD CLUB NEDİR

Yenilikler, sürprizler ve özel indirimlerle dolu Derimod'dan yeni nesil bir kart! Bundan böyle Derimod’dan yapacağınız alışverişlerden indirim kazanabilecek ve bir sonraki alışverişlerinizde indirimlerinizi kullanabileceksiniz.

Derimod Club Kart’ınız yoksa ve ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız mağazada kasada, webde ödeme aşamasında Derimod Club Kart kayıt süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak Derimod Club Kart sahibi olabilir ve bilgilerinizi güncelleyerek indirimlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Derimod Online’dan yaptığınız tüm alışverişlerinizde de indirim kullanabilirsiniz. Güvenli puan kazanımı ve kullanımı için üye olurken cep telefonu doğrulaması yapılacaktır. Sistemlerimiz müşterilerimizi cep telefonlarından tanımakta ve doğrulamaktadır.


DERİMOD CLUB AVANTAJLARI

*Derimod Club kart her alışverişte indirim kazandırır.

*Kazanılan indirimler sonraki alışverişlerde mağazalar ve Derimod.com.tr’de kullanılır.

*Alışveriş tutarının artışına bağlı olarak kazanılan indirim oranları da artar.

*Derimod Club, üyerlerine özel indirim fırsatları ve ayrıcalıklar sunar.

*Doğum günü ve özel günlerde süprizler sunar.

*Online alışverişlerde segmente göre ücretsiz hızlı gönderim imkanı sunar.

*Kişiye özel avantajlar, son trendler ve yeni gelen ürünler hakkında e-bülten gönderilir.

*Derimod’a özel gerçekleştirilen etkinliklerde ayrıcalıklı davetlimiz olarak katılma şansı sunar.


SIKÇA SORULAN SORULAR


DERİMOD CLUB nedir?

Derimod Club üyesi olduğunuzda, Derimod’un genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olur; indirim kazanma/kullanma avantajlarından yararlanabilirsiniz.


DERİMOD CLUB kart bir taksit kart ya da kredi kartı mıdır? DERİMOD CLUB kart ücretli midir?

DERİMOD CLUB CARD bir taksit veya kredi kartı değildir, ödeme ve finansman özelliği bulunmamaktadır. Alışverişlerinizin ödemelerinde, DERİMOD CLUB kart’ı ister nakit ile ister banka kartları ile beraber kullanabilir ve puan kazanabilirsiniz. DERİMOD CLUB kart ücretsizdir.


DERİMOD CLUB Kart’ı tüm Derimod mağazalarında kullanabilir miyim?

Kartınızı tüm Derimod mağazalarında ve www.derimod.com.tr üzerinde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.


Mağazadan kart almıştım. Webden alışveriş yaparken ayrıca başka bilgi vermem gerekiyor mu?

Web sitesi üyeliğinize giriş yaparak mağazadan veya www.derimod.com.tr adresinden aldığınız kart no / cep telefonu ile bilgilerinizi ekleyerek alışveriş yapabilirsiniz.


Sabah alışveriş yaptım, puanlarım neden hala web sitesinde gözükmüyor?

Gün içinde yapmış olduğunuz alışverişlere ait puanlarınızı ertesi gün web sitesinde görüntüleyebilirsiniz.


DERİMOD CLUB CARD ile tüm ürünlerden puan kazanılabilir mi? Puanlar tüm ürünlerde kullanılabilir mi?

Kartınız tüm ürünlerde geçerlidir.


DERİMOD CLUB CARD’a nasıl sahip olabilirim?

DERİMOD CLUB kartınız yoksa ve puan kazanmak istiyorsanız mağazada kasada veya webde kayıt süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak DERİMOD CLUB CARD sahibi olabilir ve indirim kazanmaya hemen o alışverişiniz ile başlayabilirsiniz.


Cep telefonu ve diğer bilgiler neden gerekiyor?

İlk kayıtta müşteri güvenliğini sağlamak, kartı unutmanız durumunda kartsız olarak puan kullanımında güvenliği ve doğru kişinin puanları kullandığını kesinleştirmek, kazanılan puanların kullanım süreleriyle ilgili gerekli bilgilendirme mesajlarını iletebilmek ve özel fırsatlarla ilgili bilgilendirmeleri yapabilmek amacıyla sizlere mesaj yoluyla hizmet vermek durumundayız. Ayrıca, sizi daha iyi anlayabilmemiz, alışveriş alışkanlıklarınızı doğru bir şekilde takip edebilmemiz ve size özel teklifler sunabilmemiz amacıyla cep telefonu bilginizi paylaşmanız gerekmektedir.


Yurtdışında kullandığım bir hattım var. O hat üzerinden kayıt olabilir miyim?

Sadece Türkiye operatörlerinden birine bağlı cep telefonu numarasına ait cep telefonu ile Derimod Club üyesi olabilirsiniz. Yurtdışına çıkmış olan müşterimize de aktivasyon yapabilmesi için ya da web’den kart üyeliğini gerçekleştirebilmesi için güvenlik şifresi gönderilebilir.


Şirket veya kurumlar adına DERİMOD CLUB CARD başvurusu yapılabilir mi?

DERİMOD CLUB CARD yalnızca gerçek kişilere yönelik bir karttır. Şirketler, kurumlar vb. tüzel kişiler adına kart çıkartılamaz.


DERİMOD CLUB kart’ın bir geçerlilik süresi var mıdır?

Herhangi bir kullanım süresi yoktur ve yenilenmesine gerek olmaksızın geçerliliğini sürdürür. Kaybolması ya da kartın bozulması durumunda mağazalarımızdan kart yenileme işlemi yapabilirsiniz.


Telefonum yanımda değil, çekmiyor, şarjı bitti? Şifreyi nasıl alacağım?

Önemli değil, şifre doğrulama işlemini yapmadan da puan kazanabilirsiniz. Ancak puanlarınızı kullanabilmek için bu işlemi yapmanız gerekli.


Programa üye olmadan önce yaptığım alışverişlerden puan kazandım mı?

Hayır, kart aldığınız andan itibaren yaptığınız alışverişlerden puan kazanırsınız.


Kartımı kaybettim. Puanlarım korunacak mı?

Evet. Kartınızı kaybetmeniz durumunda kartınızı çağrı merkezinden pasifize etmenizi ve bir mağazamızdan yeniden kart sahibi olmanızı öneriyoruz. Kartın kötüye kullanımı durumunda sorumluluk müşterimize aittir.


Cep telefonum değişti. Ne yapmalıyım?

Web sitemizden giriş yaparak cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz.


Telefon numaram değişti. O telefona bağlı kartımın puanları korunacak mı?

Evet puanlarınız korunacaktır. Web sitemiz üzerinden cep telefonu güncellemesi gerçekleştirebilirsiniz.


Daha önce kartımın bağlı olduğu numara değişti. Bunun üzerine internetten alışveriş yaparken numara değişikliği yapmayı unuttuğum için başka bir kart (DERİMOD CLUB KART) daha aldım. Şimdi iki kartta kazandığım puanları birleştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Müşteri birleştirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu işlemi sadece çağrı merkezimiz üzerinden yapabilirsiniz.


Bir yakınımın kartındaki puanlar ile puanlarımı birleştirebilir miyim, puanlarımı ona aktarabilir miyim?

DERİMOD CLUB kart kişiye özeldir. Kartınızda biriken puanlar farklı kartlara aktarılamaz veya diğer kartlarda biriktirilen puanlar ile birleştirilemez.


DERİMOD CLUB kart ile yaptığım alışverişlerden ne kadar puan kazanabilirim?

Her harcamanıza karşılık segmentinize göre %2, %4, %6 oranında indirim kazanırsınız. Harcamalarınız arttıkça segmentiniz yükselir ve harcamalarınızdan kazandığınız TL indirimler artar. Örneğin: 500 TL’lik bir alışveriş karşılığında %4 segmentinde indirim hakkınız varsa 20 TL indirim kazanılır ve bu indirimi en erken ertesi gün olacak şekilde bir sonraki alışverişinizde kullanılabilirsiniz.


Puanlarımı nasıl takip edebilirim?

Puanlarınızı Derimod mağazalarında kasa görevlilerimizden öğrenebilir, ayrıca çağrı merkezimizden ya da www.derimod.com.tr web sitesinde bölümünden puan durumunuzu takip edebilirsiniz.


Kartımı kullanarak Derimod’dan bir ürün satın aldım, ama bu ürünü değiştirmek/iade etmek istiyorum. Bu alışverişten kazandığım indirim ne olacak?

Bu yolla kazandığınız indirimler iadenin ardından bakiyenizden silinecektir.


İndirim kullanarak yaptığım alışverişin tamamını iade ettiğimde ne olacak? Kullanılan indirimler indirim bakiyeme geri iade edilecek mi?

Evet. İade süreçlerinde indirimler ve ödemeler birbirinden ayrı olarak işler. O nedenle kullandığınız indirim tutarı, indirim bakiyenize geri döner; ödediğiniz tutar da size iade edilir.


Web sitesinden DERİMOD CLUB Kart’a üye oldum. Kartımı nasıl alabilirim?

Derimod Club Kart üyeliği için web sitesi üzerinden üye olduğunuzda sanal bir karta sahip olursanız. Size özel kartınızla cep telefonu üzerinden avantajlardan faydalanabilirsiniz. Fiziksel kart alma işlemi için Derimod mağazaları üzerinden üye olmanız gerekmektedir.